DEKORACJE ŚWIĄTECZNE: 20 POMYSŁÓW

DEKORACJE ŚWIĄTECZNE: 20 POMYSŁÓW

W odpowiednio przygotowanym domu, magia świąt Bożego Narodzenia sama unosi się w powietrzu. Poznaj nasze propozycje, subtelne, delikatne, modne dekoracje świąteczne, dzięki którym stworzysz wyjątkowe wnętrze. Zapraszamy do galerii.

 

Choinka z tradycją w polskich domach już od XVIII wieku, zarówno żywa, jak i nietypowa wykonana z ostruganych gałęzi, światło lampek, girland, świec, aromat pierników i prószący śnieg to detale wręcz konieczne, by poczuć bożonarodzeniową atmosferę. Są też dekoracje świąteczne, które tworzą przytulny klimat i styl we wnętrzu: poduszki z zimowymi i świątecznymi motywami, wełniane pledy i koce, włochate akcesoria, świeczniki, zielone dekoracje świąteczne.

 

My przygotowaliśmy galerię niestandardowych inspiracji świątecznych. Wybierając polecane przez nas dekoracje świąteczne na pewno nie przesadzisz w przygotowywaniu świąteczno-zimowej aranżacji domu. Wszystkie z nich są subtelne, naturalne, minimalistyczne, jednocześnie cieplają wnętrze, wprowadzają przytulną atmosferę świąt i są bardzo uroczyste. Dekoracje świąteczne stojące DIY: choinki z desek, drewnianych listew, gałęzi ozdobione niebanalnymi bombkami, duże gwiazdy stojące, drabiny w towarzystwie świątecznych detali. Dekoracje świąteczne wiszące DIY: gałęzie w różnej odsłonie, świąteczne stroiki, wieńce, ręcznie wykonane ozdoby na choinkę i różne drewniane, bożonarodzeniowe akcesoria.

 

Oto spora garść świątecznych przykładów, inspiracji dla wszystkich, którzy pragną stylowego, przytulnego, nastrojowego domu w święta. Wszystkie dekoracje świąteczne zachwycają pomysłami i świetnie prezentują się w różnych wnętrzach: industrialnych, rustykalnych, vintagowych, boho, skandynawskich loftach, w przestrzeniach zaaranżowanych w stylu glamour, klasycznym, czy nowoczesnym.

 

Ręcznie wykonana drewniana choinka, pachnące pierniki zawieszone na jutowym sznurku, bombki, wieńce i świeczniki DIY nie są gwarancją udanych świąt, ale mogą je na pewno umilić. Ponieważ najpiękniejsze i najwspanialsze święta Bożego Narodzenia to te spędzone z najbliższymi, wśród których czujemy się szczęśliwi.