KUCHNIA DREWNIANA: POMYSŁY NA MEBLE BLIŻEJ NATURY

KUCHNIA DREWNIANA: POMYSŁY NA MEBLE BLIŻEJ NATURY

 

Przedstawiamy Wam ciekawe i inspirujące pomysły na aranżacje kuchni drewnianej. Jej naturalna forma i barwa zachwyca ponadczasowością.

 

Kuchnia drewniana to klasa sama w sobie. To wyjątkowy design z ponadczasowym materiałem, który nigdy nie wychodzi z mody, pięknie się starzeje i jest łatwy w konserwacji. Nie potrzebuje również koloru. W naturalnych barwach wygląda bardzo okazale. Kuchnię drewnianą coraz częściej projektują architekci wnętrz prezentując meble bliskie naturze.

 

Kuchnia drewniana pasuje nie tylko do aranżacji hygge, rustykalnej lub vintage. Wygląda świetnie w niemal każdym wnętrzu: industrialnym, minimalistycznym, retro, mid-century, boho, klasycznym. Pasuje do dużego domu na wsi, jak również pięknego apartamentu na Manhatanie. Kuchnia drewniana dodaje przytulności, a jednocześnie nadaje charakteru każdej przestrzeni. Kochamy ją za wyrazistość. Nieustannie inspiruje i nie nudzi oka.

 

Wspaniale prezentuje się z ceglanymi dekorami o różnych kolorach, drewnianymi belkami, szkłem, stalą, betonem, kamieniem, stylowymi kafelkami lub płytkami ceramicznymi na ścianie. Dobrze jej w towarzystwie wiekowego pieca kuchenno-grzewczego, jak i nowoczesnej płyty indukcyjnej. Pięknie wygląda też, gdy posiada duży i szeroki okap, jak również jego minimalistyczną wersję. Uwielbia zielone dodatki: kwiaty, przyprawy, szkło. W dodatku niemal każde oświetlenie potrafi ją udekorować. Kuchnia drewniana nie potrzebuje również wielu dodatków i ozdób. Sama w sobie jest reprezentatywnym meblem w każdym wnętrzu.

 

Przedstawiamy dowody w inspirującej galerii. To kuchnie drewniane, które chcielibyśmy mieć.