KUCHNIA Z PÓŁKAMI W 20 ODSŁONACH

KUCHNIA Z PÓŁKAMI W 20 ODSŁONACH

 

Półki modnie udekorują kuchnię! Wystarczy, że pośród mebli poświęcisz im trochę miejsca i zadbasz o kilka stylowych detali.

 

Moda na otwarte półki w kuchni wraca! Ten ciekawy i funkcjonalny akcent, który wspaniale podkręca kuchenną aranżację ponownie doceniło wielu projektantów, producentów mebli kuchennych i miłośników modnych rozwiązań. Absolutny minimalizm, który lansuje jednolite, gładkie fronty, bez uchwytów i widocznych elementów dekoracyjnych nie jest już w pierwszej, najmodniejszej linii trendów kuchennych. Półki: nad szafkami kuchennymi, w dolnej części zabudowy, wyspy kuchennej, czy w wersji regału lub barku są teraz bardziej hot. Powody? Nie tylko modowe!

 

Otwarte półki są niezwykle praktyczne. Szybciej można sięgnąć po ulubione przedmioty codziennego użytku, są pod ręką. Półki dają również możliwość szybkich zmian aranżacyjnych. Nie wymagają demontażu całej kuchni. Wymiana już chociaż jednej półki (na zupełnie inną) i kilku detali potrafi szybko stworzyć nową, świeżą aranżację. Obecne trendy kuchenne lubią różnorodność. Połączenie półek o różnych wymiarach, fakturach, kolorach, z odmiennymi dekorami jest teraz jak najbardziej na topie.

 

Półki nadają lekkości meblom oraz są idealną dekoracją każdej kuchni: industrialnej, vintage, rustykalnej, retro, boho, hygge, klasycznej, francuskiej, angielskiej, ale również minimalistycznej. Wystylizowane, z designerskimi akcesoriami oraz w towarzystwie stylowych dekorów ściennych: porządnego drewna, cegły na ścianie, marmuru, betonu lub klimatycznych kafelek dodają kuchni charakteru, pozbywając się nudy.

 

Jeśli lubicie modne i praktyczne rozwiązania, przemyślcie półki w kuchennym projekcie. Tworzą stylowo urządzony dom. Zobaczcie inspirujące kuchnie z półkami w różnych stylach.

 

  • Archiwa