ZIELONE DODATKI DO DOMU: 16 POMYSŁÓW

ZIELONE DODATKI DO DOMU: 16 POMYSŁÓW

 

Zaglądamy do wnętrz, w których dominują zielone dodatki do domu. Zobaczcie, jak ciekawie wyglądają w różnych aranżacjach.

 

Na punkcie koloru zielonego, od szmaragdu po zieleń butelkową szaleje od dawna wielu. To z pewnością hit kolorystyczny ostatnich lat, który pokochało wielu miłośników dobrego designu oraz wnętrz w stylu hygge, retro, vintage, rustykalnym, industrialnym, angielskim, boho, klasycznym, nowoczesnym, eklektycznym. Zachwyca na lampach, krzesłach, fotelach, sofach, dywanach, poduszkach, stalowych akcesoriach kuchennych, szklanych wazonach, salonowych bibelotach, grafikach, zdjęciach, kafelkach. Jeszcze wspanialej prezentuje się w towarzystwie żywych, zielonych roślin.

 

Zielone dodatki do domu grają z ponadczasową bielą, także brązem, szarością, beżem, czernią, starym złotem, miedzią, drewnem oraz różnokolorowymi akcentami. Według nas najlepiej w odcieniu zieleni butelkowej. To ona ponownie króluje na salonach w 2018 roku, a dopiero się rozkręca. Z pewnością pomógł jej w tym kolejny trend, motywów egzotycznych, wśród których ciemne liście palmy, bananowca, monstery owładnęły prawie wszystkie możliwe dekoracje wnętrzarskie. Nie dziwimy się. Ciemna zieleń to barwa pełna wiarygodności i głębi. Odpręża, daje poczucie bezpieczeństwa. Symbolizuje harmonię, świeżość. Jest też niezwykle wytworna.

 

Ciemna zieleń potrafi zrobić klimat we wnętrzu. Dlatego przedstawiamy porządną dawkę inspiracji. Zobaczcie jak użyto ciemnozielonych dodatków do domu we wnętrzach o różnej stylistyce i przeznaczeniu.