Oferta dla Partnerów

Oferta dla Partnerów

 

POSIADASZ UNIKALNE PRODUKTY DO WNĘTRZA MIESZKALNEGO, USŁUGOWEGO W STYLU: INDUSTRIALNYM, VINTAGE, RETRO, BOHO, RUSTYKALNYM, SKANDYNAWSKIM, GLAMOUR I CHCESZ POZYSKAĆ NOWYCH KLIENTÓW? DOŁĄCZ DO NAS I ZOSTAŃ PARTNEREM GLAMLOFT. TO MIEJSCE DLA CIEBIE.

 

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO GLAMLOFT?

To miejsce na mapie home & living, które tworzą ludzie z pasją do designu i loftów, a także doświadczeniem w projektowaniu i stylizacji wnętrz. Zobacz nasze PROJEKTY WNĘTRZ oraz ofertę PROJEKTOWANIE WNĘTRZ WARSZAWA.

Glamloft skupia sprofilowanych użytkowników zainteresowanych projektowaniem i dekorowaniem wnętrz, w tym loftów mieszkalnych i usługowych w stylu industrialnym, vintage, retro, boho, rustykalnym, skandynawskim, glamour, eklektycznym, także nowoczesnym i skandynawskim. Oprócz treści zawartych w magazynie Glamloft, użytkownicy dostają dostęp do stale aktualizowanej bazy unikalnych produktów wnętrzarskich różnych producentów – ALL IN ONE FOR DREAM LOFT. Dlatego Twoja oferta produktowa, po przypisaniu do odpowiednich kategorii  i podkategorii również mogłaby zaprezentować się na naszej stronie. Dzięki czemu nasi kliencie trafią również do Twojego sklepu, a Ty zaczniesz więcej zarabiać. Jak dołączyć? Wyślij wiadomość poprzez zakładkę KONTAKT.

 

 

CHCESZ STWORZYĆ, ROZWIJAĆ WNĘTRZARSKI BIZNES Z WYSOKĄ POZYCJĄ W SIECI? POTRZEBUJESZ WSPARCIA PODCZAS BUDOWANIA MARKI, W ZWIĘKSZENIU WIDOCZNOŚCI I RUCHU, DOTARCIA DO DOCELOWYCH KLIENTÓW, UZYSKANIU WZROSTU SPRZEDAŻY, POZYSKANIA NOWYCH KLIENTÓW? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS.

 

KREUJEMY TEŻ …

… ŚWIAT ONLINE: SOCIAL MEDIÓW & CONTENT MARKETINGU, COPYWRITING

 

Pracowaliśmy dla znanych mediów międzynarodowych i polskich oraz współpracowaliśmy z wieloma dużymi partnerami biznesowymi. Mamy doświadczenie w CONTENT & COMMUNICATION MARKETINGU w prasie, radiu, serwisach i portalach internetowych, mediach społecznościowych.

Tworzymy strategię komunikacji, którą wdrażamy w życie na wybranych kanałach komunikacyjnych. Opowiadamy o marce w internecie. Budujemy profile w mediach społecznościowych, przygotowujemy teksty i prowadzimy strony www pod kątem SEO i SEM, zapewniając również ich graficzną oprawę. Organizujemy konkursy, bierzemy udział w interakcjach dotyczących ich marki zachodzących na forach i blogach, aranżujemy współpracę z influencerami i trendsetterami. Całość naszych działań wspieramy spójnymi kampaniami reklamowymi np. PPC w AdWords, generując leady dla naszych klientów.

Przygotowujemy również advertoriale (artykuły sponsorowane), materiały produktowe, opisy produktów, poradniki, newsy, teksty na blogi, scenariusze spotów telewizyjnych, radiowych, kreacji internetowych (jak np. bannery), teksty do broszur reklamowych, ulotek. Robimy to, o czym wiemy wszystko i robimy to najlepiej, jak tylko można. A najbardziej uszczęśliwia nas współpraca z branżami: home & living, fitness, sport, healthy eating.

 

 

GLAMLOFT OTWARTY JEST RÓWNIEŻ NA INNE FORMY WSPÓŁPRACY

  • Banery reklamowe
  • Posty sponsorowane na blogu
  • Posty sponsorowane na Facebooku i Instagramie
  • Wideo sponsorowane
  • Warsztaty sponsorowane
  • Wyjazdy sponsorowane
  • Testy i recenzje
  • Konkursy
  • Patronat

 

Zapraszamy do współpracy!